Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Ubytování v Rožňavě a hrad

Nakombinujte hrad a doporučené ubytování v Rožňavě v oblíbených městech a výbornou kuchyní:) Vyražte s rodinou a vychutnejte si hrad s jídlem a pitím či případně klidem či případně čistým vzduchem v turistickém regionu Rožňava:) Využijte všechny naše možnosti zobrazení druhů ubytování v Rožňavě na základě vyplnění oblasti či počtu osob či pokojů, kvality, ceny, služeb pro ještě specifické nalezení ubytování možná toho co by vás mohlo zaujmout a k tomu ještě vše můžete skloubit vše s Vaším koníček, jímž hrad stoprocentně je. Ocitli jste se na stránkách kamsi.cz s ubytováním v části určené pro milovníky hradu!

Úžasná novinka ubytování na zajímavých místech

Pokud někdy budete v Rožňavě pospíchejte si strávit s kamarádi laciné ubytování ( hrady ) v následující vísce za pár kaček .

Objednejte si z velké nabídky ( hradů ) v regionu Rožňavy proslulou zážitky , oddychem či přírodou !

Vyzkoušejte možnosti zobrazení druhů ubytování ( hradů ) pro určité shánění ( okresu , počtu osob či pokojů, kvality, ceny, služeb ) či také toho co by vám mohlo vykouzlit úsměv na tváři v regionu Rožňavy .

A nebo často navštěvované ubytování v libovolné lokalitě a s různými službami :

A co třeba :)

Česká republika

Přihlásit se

Registrace

Pro slovenské subjekty

Přihlašovací údaje

Vyhledejte své místo k relaxu

Kam hodláte vyrazit?

Vyberte ubytování

Cena

Od
Do
Od
Do

Kapacita

Druh zážitku

Poskytované služby

Vybavení

TOPlist