Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok

Souhlas se zasíláním informací a obchodních sdělení

podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších přepisů a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to pro účely zasílání informací obchodních sdělení.

Souhlasím s tím, aby mi společnost Sqele s.r.o., se sídlem Pražská 988, Chomutov 430 01, IČO: 25046799, DIČ: CZ25046799 a Sqele Slovakia s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČ: 44823592, DIČ: SK2022846441 (dále jen „Provozovatel“) , která provozuje realitní portál  dostupný na webové adrese www.kamsi.cz a www.kamsi.sk  (dále jen „Portál“), zasílala informace a obchodní sdělení, tj. zejména informace týkající se nabídky nemovitostí, reklamy či vybízející k návštěvě internetových stránek či informace určené k přímé či nepřímé podpoře služeb nebo image (dále jen „obchodní sdělení“). Beru na vědomí a výslovně souhlasím s tím, že obchodní sdělení zaslána Provozovatelem se mohou týkat nejen Provozovatele, ale i třetích osob.

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, tímto výslovně uděluji Provozovateli svůj souhlas se zpracováním osobních údajů nezbytných pro zasílání obchodních sdělení, a to pro účely jejich zařazení do příslušné databáze a pro účely zasílání obchodních sdělení. V souladu s předchozí větou budou zpracovány tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa elektronické pošty (email) a telefonní číslo (dále jen jako „osobní údaje“).

Dále uděluji výslovný souhlas se zasílaním obchodních nabídek pro provozovatele ubytování (služeb poskytovaných provozovatelům ubytování, které využívají systém webových stránek poskytovaných Provozovatelem jenž je výhradním vlastníkem systému webových stránek a za nakládání s těmito údaji zodpovídá).

Souhlas se zasíláním informací a obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně, a to na dobu neurčitou. Zároveň potvrzuji, že jsem byl poučen o svém právu tento souhlas kdykoli bezplatně odvolat, a to buď prostřednictvím komunikačních prostředků Portálu, či prostřednictvím emailu uvedeného v příslušném obchodním sdělení.
Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem.

Dále potvrzuji, že jsem byl poučen o svém právu požádat Provozovatele o informaci o zpracování mých osobních údajů, kterou mi je Provozovatel povinen předat. Beru na vědomí, že Provozovatel má v takovém případě právo za poskytnutí informace podle předchozí věty požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.
Potvrzuji, že jsem byl poučen o svých právech, která mám v případě, že bych se domníval, že Provozovatel provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování,

          Konkrétně se jedná o následující práva:

právo požádat Provozovatele o vysvětlení,
právo požadovat, aby Provozovatel odstranil takto vzniklý stav.

Přihlásit se

Registrace

Pro slovenské subjekty

Přihlašovací údaje

TOPlist